İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Kategori : Manset - Etiketler : - Tarih : 29 Haziran 2017

Rize Ziraat Odası, İyidere Ziraat Odası, Derepazarı Ziraat Odası, Güneysu Ziraat Odası, Çayeli Ziraat Odası, Pazar Ziraat Odası, Ardeşen Ziraat Odası, Fındıklı Ziraat Odası, Çamlıhemşin Ziraat Odası, Of Ziraat Odası ve Araklı Ziraat Odasının katılımıyla Koordinasyon Kurulu toplantısı İyidere Ziraat Odasında gerçekleştirildi.

Rize Ziraat Odası Meclis Toplantısında birinci sürgün yaş çay değerlendirmesi yapıldı ve birinci sürgünde %20-%25 arası eksik hasat tespit edildi; ikinci sürgün için Çaykur ‘un kotasının arttırılmasının talep edilmesi kararlaştırıldı. Ayrıca Koordinasyon Kurulu toplantısında bölgemizdeki sorunlar ve çözüm yolları hususunda görüş alışverişinde bulunuldu ve Çaykur genel müdürü ile konu ile alakalı randevu alıp görüşülmesi kararlaştırıldı.
Karayemiş Yetiştiriciliği Kivi Yetiştiriciliği Kokulu Üzüm Yetiştiriciliği Likapa Yetiştiriciliği Rize Ziraat Odası Çay Bitkisinin Özellikleri Rize Ziraat Odası Çayın Gübrelenmesi Rize Ziraat Odası Çayda Budama Rize Ziraat Odası Yeşil Çay ve Sağlık Rize Ziraat Odası Çay ve Çaykur

TZOB Haberler

Hava Durumu